plastikowe plakietki dla pracowników

Plakietki dla pracowników

Plastikowe plakietki dla pracowników twojej organizacji lub firmy. Są praktyczne, wygodne w użyciu i funkcjonalne. Umożliwiają identyfikację personelu na terenie zakładu, w którym zainstalowano system kontroli monitorowania dostępu i czasu pracy. Profesjonalny design i druk zapewniają plakietkom elegancki wygląd, a wbudowane moduły zbliżeniowe sprawiają, że plakietki mogą być inteligentne i posiadać pamięć. PVC – plastik, z którego są wykonane, zapewnia im wysoką trwałość. A dzięki personalizacji, każda plakietka będzie przypisana tylko do jednego pracownika. Produkujemy wysokiej jakości plastikowe plakietki dla pracowników.

Plakietki dla pracowników – funkcje i zastosowania

Plakietki dla pracowników są obecnie koniecznym elementem zarządzania i zapewnienia bezpieczeństwa zakładu pracy, umożliwiają m.in.:
– łatwą identyfikację pracowników i ewidencję ich czasu pracy,
– monitorowanie i kontrolowanie dostępu do streżonych pomieszczeń, stref, urządzeń lub informacji,
Na współczesnych inteligentnych plakietkach można wielokrotnie zapisywać informacje, np. przypisać nowego pracownika do istniejącej plakietki. Można im również zapewnić personalizowany wygląd, drukując na nich zdjęcie, imię i nazwisko, numer, kod QR itp.

Technologie produkcji plakietek dla pracowników

W produkcji plastikowych plakietek stosujemy różne technologie w zależności od wymagań zamówienia:

  • materiał z którego produkujemy plakietki – PVC – jest trwały, odporny ma warunki atmosferyczne, doskonale się na nim drukuje
  • CMYK to skrót którym określa się do cztery główne kolory używane w procesie drukowania. System CMYK umożliwia uzyskanie szerokiej gamy kolorów i wykonanie bardzo dokładnych nadruków, łącznie z tzw. mikrodrukiem, tekstem lub wzorami widocznymi tylko po silnym powiększeniu.
  • Hot-stamping – tłoczenie na gorąco, to proces drukowania, który wykorzystuje wysoką temperaturę, ciśnienie i folię do tworzenia błyszczących metalicznych lub matowych nadruków na powierzchni. Stosowana jest najczęściej do wykonania personalizowanych nadruków lub tłoczonych wzorów.

Laminacja, wykrawanie, lakierowanie, … w procesie produkcji plakietek wykorzystujemy szeroką gamę technik druku aby wykonać zamówiony projekt.

plakietki dla pracowników z personalizacją

Plakietki plastikowe z personalizacją

Podstawowy projekt wykonany na plakietkach zapewnia im elegancki wygląd zgodny z wizualną identyfikacją firmy lub organizacji. Natomiast dzięki personalizacji, każda plakietka będzie przypisana tylko do jednej osoby, która będzie jej używać. Podczas personalizacji na plakietkach drukuje się unikalne dane, które mogą zawierać np.:

  • numer – każda plakietka będzie miała unikalny numer
  • imię i nazwisko, tytuł jego stanowiska pracy, a nawet jego zdjęcie
  • kod QR lub kod kreskowy – każda legitymacja może mieć swój własny kod

Personalizowane elementy można także nadrukować w różnych kombinacjach. Plakietka może np. posiadać numer i kody QR. Imię, nazwisko, wraz z paskiem do podpisu. Imię i nazwisko, zdjęcie i moduł MiFare np. popularny moduł Mifare Classic 1 KB.

Plakietki z funkcją zbliżeniową

Aby plakietki mogły współpracować z zainstalowanym na terenie zakładu systemem kontroli dostępu, muszą mieć wbudowane moduły zbliżeniowe, odpowiednio dobrane do posiadanego systemu. Moduły zbliżeniowe dają plakietkom dwie główne możliwości: umożliwiają komunikację radiową z systemem dostępu, a także możliwość zapisania na nich informacji. Na modułach zbliżeniowych najczęściej zapisuje się kod unikalny dla każdej plakietki.
Produkujemy plakietki z różnymi modułami, takimi jak Mifare Classic 1 KB, Mifare Ultralight, Mifare Plus, Unique EM 4100, Hitag, NFC itp. Moduły te różnią się zasięgiem lub częstotliwością pracy, pojemnością pamięci lub specyficznymi zabezpieczeniami. Moduł na plakietkę należy dobrać odpowiednio do istniejącego systemu.

Profesjonalny druk CMYK/PANTONE, personalizowane nadruki oraz zaawansowane moduły zbliżeniowe to główne elementy produkcji plakietek plastikowych. Plakietki można także wyposażyć w paski do podpisu, paski magnetyczne, zabezpieczyć je hologramem lub niewidzialnym drukiem UV. Mogą mieć otwory i dziurki, można je wykonać w niestandardowych kształtach lub formatach, i dodać niezbędne akcesoria, jak smycze, holdery lub linki stalowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą druku identyfikatorów plastikowych oraz do kontaktu. Aby poznać cenę produkcji plakietek dla pracowników, przejdź do formularza wyceny i prześlij podstawowe parametry zamówienia.