Polskie Karty - zespół

firma

Firma

Misja firmy

Misją firmy Polskie Karty jest dostarczenie Państwu niezawodnych,
efektywnych i nowoczesnych produktów z zakresu kart plastikowych,
które poprzez wysoki standard jakości, precyzję, perfekcję wykonania,
innowacyjność i wprowadzanie najnowszych rozwiązań
nieustanie powiększają Państwa satysfakcję.

O nas

Nasza firma powstała w 1995 roku i rozpoczęła swoją działalność jako drukarnia offsetowa. Do grudnia 2020 roku wyprodukowaliśmy ponad 150 milionów kart.

Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów kart plastikowych w Polsce i Europie. W 2013 roku otrzymaliśmy tytuł „Lider Rynku” oraz Eurolider w kategorii najlepszy produkt – karty plastikowe. W kwietniu 2011 roku wzbogaciliśmy park maszynowy dzięki czemu uzyskaliśmy nieograniczone możliwości techniczno – graficzne w skali światowej. Nasza drukarnia kart plastikowych uzyskała potencjał produkcyjny 3 milionów kart miesięcznie.

W październiku 2017 firma Polskie Karty uruchomiła nową linię produkcyjną. Nowa linia oznacza szybszy druk offsetowy, sitodruk oraz wykrawanie. W rezultacie firma jest gotowa, aby produkować jeszcze więcej kart w ciągu miesiąca.

Naszymi klientami są firmy i koncerny polskie i zagraniczne jak również firmy makro i mikro działające na europejskim, amerykańskim oraz azjatyckim rynku.

Produkty oferowane przez naszą firmę spełniają najważniejsze i najbardziej prestiżowe normy jakości krajowe i międzynarodowe, w tym:

✓ ISO 7810: laminowane karty plastikowe o formacie 86×54 mm i grubości 0,76 mm
✓ ISO 7811: laminowane karty plastikowe magnetyczne, z paskiem LoCo lub HiCo
✓ ISO 14443: laminowane karty zbliżeniowe (RFID)
✓ ISO 7816: laminowane karty procesorowe, chipowe, stykowe

Cały czas dążymy do zwiększania kompetencji i staramy się, aby każdy produkt był wyjątkowym połączeniem najnowszych światowych trendów i nowoczesnej technologii. Działamy w oparciu o szerokie doświadczenie  pracowników a przede wszystkim naszych klientów.

Dzięki Państwa opiniom, uwagom i sugestiom jesteśmy w stanie wdrażać rozwiązania których najważniejszą cechą jest bardzo wysoka skuteczność.

Nasza załoga

W naszym przedsięwzięciu biorą udział ludzie związani z firmą od samych początków jej istnienia. Towarzyszy nam ich oddanie, wiedza, doświadczenie i cenne umiejętności. W tej chwili Polskie Karty Sp. z o.o. zatrudnia 30 osób. Posiadamy nowoczesne, kompletne linie produkcyjne w pełni zautomatyzowane. Dlatego nasza załoga to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści, eksperci pracownicy kontroli jakości oraz najmilsi pracownicy obsługi klienta.

Jesteś zadowolony z naszej obsługi? Oceń nas w Google! Twoje uwagi i rekomendacje będą pomocne innym klientom. Jesteśmy zawsze otwarci na Twoje sugestie.

Odpowiedzialność społeczna

Racjonalna gospodarka odpadami

Coraz częściej słyszymy o tym, że nasza planeta zagrożona jest zwiększającą się ilością odpadów.
Plastik, który trafia do oceanów wyrządza niestety poważne szkody wszelkim organizmom wodnym. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że odpady, o których mowa to w większości przypadków butelki, torebki foliowe i opakowania po żywności – codziennie „gubione” przez turystów i mieszkańców.

Co więcej już od kilku lat proponujemy klientom stosowanie materiału ekologicznego, którego właściwości fizyczne pozwalają na produkcję przyjaznych środowisku kart lojalnościowych, wizytówek czy identyfikatorów.
Wierzymy, że prowadzone przez nas działania informacyjne na temat możliwości wyboru ekologicznej wersji kart kształtują u naszych klientów odpowiedzialną postawę ekologiczną.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat materiału ekologicznego dla kart TUTAJ.

Zdrowy tryb życia

Każdy wie, że aktywność fizyczna, zdrowa dieta i umiejętność stosowania technik relaksacyjnych są kluczem do zdrowia. Tym bardziej cieszymy się, że co roku jesteśmy sponsorem festiwalu Joga Party, który odbywa się w okresie letnim w Krakowie. Podczas tego wydarzenia można wziąć udział w warsztatach jogi (także na powietrzu), spróbować wegańskiej kuchni i odstresować się przy kojących dźwiękach melodii wedyjskiej.

Ponadto od wielu lat wspieramy grupę kolarską Goranga Team. Dzięki regularnym treningom rowerzyści mogą brać udział w wielu zawodach sportowych, jak np. Mazovia MTB Marathon zdobywając przy tym nieraz podium :).

Nie zapominamy też o naszych pracownikach, którzy do pracy chętnie dojeżdżają rowerami. Specjalnie z myślą o nich ulokowaliśmy przed biurem firmy stojaki rowerowe.

Rozwój osobisty i zawodowy kadry

Bez lojalnych i doświadczonych pracowników firma nie rozwinęłaby się do obecnego poziomu, dlatego przywiązujemy dużą wagę do ich rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Ponadto pracownicy mogą liczyć na elastyczność pracy, aby pogodzić życie rodzinne z karierą.

Certyfikaty i osiągnięcia

PARTNERZY

Wysoko stawiamy rzetelność i uczciwość wobec klientów i firm partnerskich. Dlatego nieprzerwalnie od 2009 uczestniczymy w programie „Rzetelna Firma”, prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów.


W 2014 roku nasza drukarnia kart plastikowych dołączyła do Europejskiej Sieci artykułów promocyjnych (PSI). Cieszymy się, że jesteśmy w gronie sprawdzonych dostawców i dzięki temu możemy oferować naszym dystrybutorom najlepszej jakości produkty: laminowane karty plastikowe.

Nasze produkty były prezentowane na targach PSI w Düsseldorf
✓ 7-9 stycznia 2015 (stoisko 10H25)
✓ 13-15 stycznia 2016 (stoisko 11B20)
✓ 13-15 stycznia 2017 (stoisko 11B61)
✓ 9-11 stycznia 2018 (stoisko 9C14)
✓ 8-10 stycznia 2019 (stoisko 9G28)

W 2020 roku można będzie nas znaleźć na stoisku 10L24.

DOTACJE EU

Wzrost konkurencyjności firmy Polskie Karty poprzez zakup maszyn do działów druku,laminacji i personalizacji kart plastikowych.

Projekt: Małopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2007-2013; Działanie: 2.1: Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw.


Udział w targach „Innowacje dla Małopolski” przy dofinansowaniu ze środków funduszy Unii Europejskiej. Program: Operacyjny Kapitał Ludzki.
Wzrost konkurencyjności firmy Polskie Karty poprzez zakup maszyny do wykrawania kart plastikowych i drukarek do personalizacji kart.