wycena

wycena

Wycena kart plastikowych

Składowe wyceny

Karty plastikowe wyceniamy indywidualnie.
Cena zależy od ilości zamawianych kart oraz od dodatkowych opcji.
Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny lub wypełnij kalkulację.

Kalkulacja

Zapraszamy do skorzystania z wygodnego FORMULARZA KALKULACJI,
za pomocą którego mogą Państwo oszacować koszt wykonania zamówienia.

Podstawowe informacje

Kolorystka

CMYK to zestaw czterech podstawowych kolorów farb drukarskich stosowanych powszechnie w druku wielobarwnym w poligrafii. Jeśli nie wiesz, z ilu kolorów składa się Twój projekt zaznacz opcję 4/0 lub 4/4.
Pantone (Color) Matching System (PMS) to system identyfikacji kolorów opracowany przez firmę Pantone inc. z USA. Kolory oznaczane są numerem (np. 2352) z oznaczeniami dodatkowymi takimi jak fluorescencja, metaliczność itp. Kolory dodatkowe są nakładane przy nakładzie nie mniejszym niż 1000 kart.
Podkład metaliczny to specjalna farba wzbogacona o połyskujące metaliczne drobinki. Odcienie metaliczne pozwalają na uzyskanie dużej głębi koloru i rozświetlonych efektów wizualnych. Dostępnych jest pięć kolorów podkładów.

Opcje dodatkowe

Pasek do podpisu to miejsce na karcie na którym można złożyć podpis za pomocą długopisu. Na samej karcie plastikowej podpis długopisem jest niewykonalny. Pasek do podpisu może mieć różny kształt i znajdować się w dowolnym miejscu karty.
Pasek magnetyczny jest taśmą na której można kodować informacje. Odczyt z paska magnetycznego następuje przez przeciągniecie karty przez czytnik. Do wyboru są dwa paski magnetyczne LoCo i HiCo. Jeśli nie wiesz, który pasek wybrać sprawdź specyfikację swojego czytnika pasków magnetycznych lub skontaktuj się z nami. Pomożemy!
Personalizacja to naniesienie zmiennych danych na karcie, np. numeru, kodu kreskowego, imienia, nazwiska itd. Personalizacja płaska wykonywana jest termodrukiem i domyślnie ma kolor czarny. Przy zamówieniach powyżej 50 000 szt. dla usprawnienia personalizacji możemy zastosować metodę DoD (atramentową).
Personalizacja to naniesienie zmiennych danych na karcie, np. numeru, imienia, nazwiska, telefonu itd. Personalizacja tłoczona wykonywana jest przy pomocy czcionek mechanicznych. Za pomocą tej metody wybrane znaki lub wyrazy na karcie mają kształt wypukły.
Moduł zbliżeniowy to chip z anteną umieszczony wewnątrz karty. Układ elektroniczny modułu umożliwia zapisanie informacji. Najczęściej zawiera numer odczytywany po zbliżeniu karty do czytnika. Zamontowany transponder umożliwia wymianę informacji z urządzeniem nadawczo-odbiorczym za pomocą fal radiowych. W naszej ofercie znajdziesz moduły zbliżeniowe Unique, Mifare, Hitag oraz ATA. Każdy moduł ma swoją nazwę np. Unique 4100. Jeśli nie wiesz, który moduł wybrać sprawdź specyfikację swojego czytnika lub skontaktuj się z nami. Pomożemy!

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Polskie Karty Sp. z o.o.).

Opcje wykonania

Zdrapka
Laminat kart plastikowych
Nadruk na kartach plastikowych
Kod kreskowy
Otwory / dziurki
Hologram
Miejsce na podpis / pasek do podpisu
Nietypowe kształty i rozmiary
Pasek magnetyczny
Druk widoczny w UV / IR
Lakier wybiórczy błyszczący lub matowy
Embossing (tłoczenie)
Pamięć chip
Breloczki do odłamania
Zapach (np. kawy)
Moduł zbliżeniowy
Materiał kolorowy
Materiał przeźroczysty
Podkłady metaliczne
Materiał ekologiczny
Inne usługi