ekologiczny

opcja wykonania – materiał

opcja
wykonania

Karta plastikowa  eko

Karty z plastiku ekologicznego

Karty plastikowe wykonane z ekologicznego plastiku. Doskonały sposób aby ograniczyć problem plastiku i przyczynić się do ochrony środowiska, nadal oferując klientom wygodę które dają im tradycyjne karty plastikowe.

Materiał ekologiczny

Tradycyjny PVC z którego produkuje się karty plastikowe, w porównaniu do innych tworzyw sztucznych już wypada bardzo korzystnie. Jednak nie jest on uważany za materiał ekologiczny, nie spełnia głównych kryteriów, które definiują materiał jako „przyjazny środowisku”.

Z tego powodu, wprowadziliśmy do oferty możliwość druku kart z plastiku pochodzącego z recyklingu, który dodatkowo nadal nadaje się do dalszego recyklingu. Karty wydrukowane na takim materiale są kwalifikowane jako ekologiczne, ponieważ można je poddać dalszemu recyklingowi. Użycie takiego materiału w sposób bezpośredni ogranicza wykorzystywanie tzw. plastiku pierwszego użycia, czyli nowo wyprodukowanego plastiku.karta plastikowa materiał ekologiczny

Materiał ekologiczny – własciowości

Dzięki odwzorowaniu fizycznych i mechanicznych właściwości, plastik pochodzący z recyclingu doskonale sprawdza się jako materiał do produkcji kart. Karty wykonane z niego wizualnie nie różnią się od tych wyprodukowanych ze standardowego PVC, dzięki czemu można z nich wykonać wszelkie karty których produkcję oferujemy:
– karty klienta, lojalnościowe, podarunkowe
– karty klubowe, członkowskie, VIP
– identyfikatory i legitymacje
– plastikowe wizytówki, etc.Zachęcamy do zainteresowania się drukiem kart z materiału pochodzacego z recyklingu. Wysyłając formularz wyceny, zostaw w komentarzu prośbę o wycenę kart również w opcji wykonania ich z materiału eko.

Opcje wykonania
Miejsce na podpis / pasek do podpisu
Materiał ekologiczny
Otwory / dziurki
Kod kreskowy
Materiał przezroczysty
Moduł zbliżeniowy
Breloczki do odłamania
Druk widoczny w UV / IR
Zdrapka
Materiał kolorowy
Embossing (tłoczenie)
Hologram
Pamięć chip
Lakier wybiórczy błyszczący lub matowy
Laminat kart plastikowych
Zapach (np. kawy)
Nietypowe kształty i rozmiary
Podkłady metaliczne
Pasek magnetyczny