karta z paskiem do podpisu

Karty plastikowe z paskiem do podpisu

Pasek do podpisu umożliwia naniesienie na kartę podpisu użytkownika karty. Pasek takie jest niezbędny, ponieważ umieszczenia napisów bezpośednio na karcie jest właściwie niemożliwe, lub są bardzo nietrwałe.

Karty z paskiem do podpisu – technologia wykonania

Pasek do podpisu wykonany jest ze specjalnego lakieru, i umieszcza się go w wybranym miejscu na karcie. Struktura lakieru umożliwia pisanie po takim pasku długopisem, ołówkiem lub markerem.

Pasek do podpisu nie musi być tylko .. paskiem. Może mieć różne rozmiary, kształty, można go nadrukować w dowolnym miejscu na karcie. Może nawet pokrywać całą powierzchnię karty.

Jednak w większości przypadków, pasek do wpisywania danych wykonuje się w formie prostokąta z prostymi lub zaokrąglonymi rogami.

zastosowania kart plastikowych z paskiem do  podpisu

Zastosowania kart z paskiem do podpisu

Karty z paskiem do podpisu znajdują szerokie zastosowanie zarówno w firmach jaki organizacjach, mogą służyć jako:

  • karty podarunkowe – z polem do wpisanie życzeń lub kwoty podarunkowej do wykorzystania
  • legitymacje – z kilkoma polami do wpisania danych osobowych i paskiem na podpis
  • identyfikatory bagażowe – z polami do zapisania danych kontaktowych właściciela bagażu
  • identyfikatory dla zwierząt – z paskiem do wpisanie danych właściciela pupila.

To tylko wybrane z wielu zastosowań kart z paskiem. Pasek do podpisu to bardzo powszechny dodatek i wielu przypadkach z powodzeniem zastępuje tradycyjną personalizację wykonywaną termodrukiem.

Pasek do podpisu oferuję również ciekawą formę zabezpieczenia umieszczonego podpisu. Pasek taki można zabezpieczyć poprzez nałożeniu na pasek warstwy specjalnego pigmentu, który ulegnie uszkodzeniu przy próbie zmazania napisu gumką do mazania, lub usunięcia go zmywaczem. Jest to prosta, ale bardzo skuteczna metoda zabezpieczenia kart z miejscem do podpisu.

Karty z paskiem do podpisu to świetny sposób na dodanie oryginalnej funkcjonalności do karty, indywidualną personalizację kart, jak również dodatkowe jej zabezpieczenie. Zapraszamy do kontaktu, by skonsultować techniczne aspekty wykonania kart z paskiem. Jeśli znasz już główne parametry twego zamówienia, (nakład, kolorystyka, dodatkowe opcje i ewentualnie radiowe moduły zbliżeniowe), skorzystaj z formularza wyceny by otrzymać przybliżony koszt wykonania takich kart.