identyfikatory personalizowane

Plastikowe identyfikatory personalizowane

Pracownicze, eventowe, targowe. Ze numerem, nazwiskiem, a nawet i zdjęciem.
PVC – materiał z którego są wykonane, zapewnia im wysoką trwałość. Laminat, którym są zwykle pokryte, zabezpiecza nadruk przed starciem. Wymyślny projekt i zaawansowane możliwości druku zapewniają im elegancki wygląd. A dzięki personalizacji, każdy identyfikator jest przypisana tylko do jednego użytkownika.

Technologie i opcje druku identyfikatorów

Do produkcji i druku plastikowych identyfikatorów wykorzystuje się wiele technologii, w zależności wymagań projektu.

  • CMYK to branżowe określenie zestawu czterech głównych kolorów farb drukarskich powszechnie stosowanych w poligrafii. System CMYK zapewnia bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów i wykonanie bardzo dokładnych nadruków.
  • Hot-stamping – to metoda druku na gorąco najczęściej wykorzystywana do nanoszenia personalizowanych nadruków.

Lakierowanie, wytłaczanie, laminacja, wgrzewanie w kartę, … podczas produkcji identyfikatorów stosujemy różne technologie druku aby zrealizować zamówiony projekt. Identyfikatory można dodatkowo wyposażyć w paski do podpisu, zabezpieczyć je mikrodrukiem, drukiem UV, a nawet hologramem. Możemy również wykonać identyfikatory w nietypowych kształtach i wykrawać w nich otwory – okrągłe, owalne lub eurodziurki.

 Personalizacja PVC identyfikatorów

Personalizacja identyfikatorów

Podstawowy nadruk na identyfikatorach zapewnia im estetyczny wygląd, natomiast personalizacja sprawia, że każdy identyfikator jest przypisany tylko do osoby która się nim posługuje. Podczas procesu personalizacji na identyfikatorach drukuje się unikalne, zmienne danych, mogą to być np.:

  • numer – każdy identyfikator będzie miał osobny numer
  • imię i nazwisko
  • zdjęcie
  • kod kreskowy – każdy identyfikator może mieć unikalny kod
  • kod QR – podobnie, każdy identyfikator może mieć swój własny kod QR.

Zaawansowane identyfikatory można także wyposażyć tagi radiowe RFID, MiFare, NFC, w których dodatkowo można zapisać kod unikalny dla każdego identyfikatora.

Personalizacja można wykonana również w dowolnej kombinacji. Identyfikator może mieć nadrukowany numerem i kod QR. Imię, nazwisko, zdjęcie i pasek do podpisu. Imię i nazwiskiem wraz z modułem NFC etc.

akcesoria dla identyfikatorów plastikowych

Dodatkowe akcesoria do identyfikatorów

Drukując identyfikatory w naszej firmie, możesz zamówić je wraz z niezbędnymi dodatkami:

  • holdery przezroczyste z dziurką, mocowane na żabki, magnesy lub przypinane na agrafkę.
  • smycze sublimacyjne z metalowym karabińczykiem,
  • linki stalowe, silikonowe pętelki, paski do identyfikatorów bagażowych.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą druku identyfikatorów plastikowych i do kontaktu. By poznać orientacyjny koszt produkcji skorzystaj z formularza wyceny, podając m. in. ilość (min. 200szt), kolorystykę nadruku i rodzaj personalizacji.