plastikowe identyfikatory zbliżeniowe

Identyfikatory zbliżeniowe

Pracownicze, konferencyjne, medyczne. Z numerem, imieniem, zdjęciem, a obecnie także z modułami zbliżeniowymi RFID – MiFare, Unique, ATA lub NFC. Identyfikatory zbliżeniowe to zaawansowane narzędzia niezbędne w systemach rejestracji czasu i kontroli dostępu.

Technologie druku identyfikatorów

Plastikowe, o ciekawej kolorystyce, z dziurką do zawieszenia ich na smyczy. Identyfikatory mogą być proste – z czarno białym nadrukiem i w standardowym rozmiarze. Lub zaawansowane – z wymyślnym, wielokolorowym nadrukiem CMYK, wykonane w nietypowym kształcie lub formacie.
Wytłaczanie, lakier miejscowy, druk metaliczny w palecie PANTONE. Hot-stamping, otwory, paski do podpisu, zabezpieczenia (hologram lub druki UV) – podczas druku identyfikatorów stosujemy różne technologie druku aby osiągnąć zamierzony efekt.

Personalizacja identyfikatorów

Podstawowy druk na identyfikatorach zapewnia im elegancki wygląd zgodny z projektem. Natomiast personalizacja sprawia, że każdy identyfikator będzie przypisany tylko do osoby która go używa.
Podczas procesu personalizacji na kartach nanosi się unikalne, zmienne dane, np.:
• imię i nazwisko
• numer
• zdjęcie
• kod kreskowy lub kod QR – każdy identyfikator może mieć niepowtarzalny kod

Personalizacja może być wykonana również w różnych połączeniach. Identyfikator może mieć nadrukowany numer i kod QR, imię, nazwisko i zdjęcie, lub numer, kod kreskowy i pasek do podpisu.

Identyfikatory zblizeniowe – moduły RFID

Wyposażenie identyfikatora w moduł zbliżeniowy, dodaje mu dwie główne możliwości nieosiągalne w przypadku standardowej personalizacji. Identyfikator zbliżeniowy będzie komunikował się z systemem dostępu, a także będzie miał możliwość zapisania na nim danych. Na modułach zbliżeniowych można zapisać kod unikalny dla każdego identyfikatora, lub dane użytkownika.

Unique EM 4100, Mifare Classic 1 KB, Mifare Ultralight, Hitag … w naszej ofercie znajdzie wiele popularnych modułów zbliżeniowych. Moduły te różnią się pojemnością pamięci, stosowanymi zabezpieczeniami, lub częstotliwością pracy. Moduł ten należy dobrać odpowiednio do posiadanego systemu RFID. Przeczytaj więcej o modułach zbliżeniowych.

akcesoria dla identyfikatorów plastikowych

Akcesoria do identyfikatorów

Wykonując identyfikatory w naszej firmie, możesz od razu zamówić je wraz z dodatkowymi akcesoriami:

  • szczególnie polecamy przeźroczyste holdery ze smyczą, które zabezpieczą kartę przed zarysowaniami
  • smycze sublimacyjne z metalowym karabińczykiem,
  • silikonowe pętelki, linki stalowe, paski do identyfikatorów bagażowych.

Eleganckie, funkcjonalne, personalizowane, a dzięki modułom zbliżeniowym – inteligentne i programowalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą druku identyfikatorów i do kontaktu. By poznać przybliżony koszt druku identyfikatorów zbliżeniowych, skorzystaj z formularza wyceny, podając m. in. ilość (min. 200szt), kolorystykę nadruku (CMYK/PANTONE), rodzaj personalizacji i oczywiście wymagany moduł zbliżeniowy.