Email:
  • drukowanie kart plastikowych
  • gift cards manufacturer
  • plastikkarten hersteller
  • fabricant de cartes en plastique
Wycena

Karty plastikowe wyceniamy indywidualnie. Cena zależy od ilości zamawianych kart oraz od dodatkowych opcji. Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny lub wypełnij formularz.

Tel./fax: +48 12 415 11 45 Email: wycena(zastap malpka)polskiekarty.pl

Nasi konsultanci są do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Nasze ceny są zawsze korzystne dla klientów. Sprawdź!

Pamiętaj zamawiając większą liczbę kart, cena karty znacznie się obniża.

Podstawowe informacje

Kolorostyka

Ilość kolorów CMYK
CMYK to zestaw czterech podstawowych kolorów farb drukarskich stosowanych powszechnie w druku wielobarwnym w poligrafii. Jeśli nie wiesz, z ilu kolorów składa się Twój projekt zaznacz opcję 4/0 lub 4/4.
Pantone
Pantone (Color) Matching System (PMS) to system identyfikacji kolorów opracowany przez firmę Pantone inc. z USA. Kolory oznaczane są numerem (np. 2352) z oznaczeniami dodatkowymi takimi jak fluorescencja, metaliczność itp.
Podkład metaliczny perłowy, srebrny lub złoty
Podkład metaliczny to specjalna farba wzbogacona o połyskujące metaliczne drobinki. Odcienie metaliczne pozwalają na uzyskanie dużej głębi koloru i rozświetlonych efektów wizualnych. Dostępnych jest pięć kolorów podkładów.
Pantone - ile kolorów

Opcje dodatkowe

Miejsce do podpisu
Pasek do podpisu to miejsce na karcie na którym można złożyć podpis za pomocą długopisu. Na samej karcie plastikowej podpis długopisem jest niewykonalny. Pasek do podpisu może mieć różny kształt i znajdować się w dowolnym miejscu karty.
Pasek magnetyczny
Pasek magnetyczny jest taśmą na której można kodować informacje. Odczyt z paska magnetycznego następuje przez przeciągniecie karty przez czytnik. Do wyboru są dwa paski magnetyczne LoCo i HiCo. Jeśli nie wiesz, który pasek wybrać sprawdź specyfikację swojego czytnika pasków magnetycznych lub skontaktuj się z nami. Pomożemy!
Kodowanie paska magnetycznego
Pasek magnetyczny posiada trzy ścieżki przeznaczone do zakodowania informacji. Każda ścieżka ma pewne ograniczenia co do ilości znaków. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.
Personalizacja płaska
Personalizacja to naniesienie zmiennych danych na karcie, np. numeru, kodu kreskowego, imienia, nazwiska itd. Personalizacja płaska wykonywana jest termodrukiem i domyślnie ma kolor czarny. Przy zamówieniach powyżej 50 000 szt. dla usprawnienia personalizacji możemy zastosować metodę DoD (atramentową).
Personalizacja tłoczona
Personalizacja to naniesienie zmiennych danych na karcie, np. numeru, imienia, nazwiska, telefonu itd. Personalizacja tłoczona wykonywana jest przy pomocy czcionek mechanicznych. Za pomocą tej metody wybrane znaki lub wyrazy na karcie mają kształt wypukły.
Moduł zbliżeniowy
Moduł zbliżeniowy to chip z anteną umieszczony wewnątrz karty. Układ elektroniczny modułu umożliwia zapisanie informacji. Najczęściej zawiera numer odczytywany po zbliżeniu karty do czytnika. Zamontowany transponder umożliwia wymianę informacji z urządzeniem nadawczo-odbiorczym za pomocą fal radiowych. W naszej ofercie znajdziesz moduły zbliżeniowe Unique, Mifare, Hitag oraz ATA. Każdy moduł ma swoją nazwę np. Unique 4100. Jeśli nie wiesz, który moduł wybrać sprawdź specyfikację swojego czytnika lub skontaktuj się z nami. Pomożemy!

Inne opcje dodatkowe

Skąd o nas wiesz?

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Polskie Karty Sp. z o.o.).

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez Polskie Karty Sp. z o.o..


Wyślij