Email:
  • pl
  • en
  • de
  • fr

O FIRMIE

Nasza firma powstała w 1995 roku i rozpoczęła swoją działalność jako drukarnia offsetowa. Do grudnia 2016 roku wyprodukowaliśmy ponad 70 milionów kart.

 

Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów kart plastikowych w Polsce i Europie. W 2013 roku otrzymaliśmy tytuł "Lider Rynku" oraz Eurolider w kategorii najlepszy produkt – karty plastikowe. W kwietniu 2011 roku wzbogaciliśmy park maszynowy dzięki czemu uzyskaliśmy nieograniczone możliwości techniczno - graficzne w skali światowej. Nasza drukarnia kart plastikowych uzyskała potencjał produkcyjny 3 milionów kart miesięcznie.

 

W październiku 2017 firma Polskie Karty uruchomiła nową linię produkcyjną.

Zdjęcie z otwarcia nowej linii produkcyjnej w 2017Nowa linia oznacza szybszy druk offsetowy, sitodruk oraz wykrawanie. W rezultacie firma jest gotowa, aby produkować jeszcze więcej kart w ciągu miesiąca.

 

Naszymi klientami są firmy i koncerny polskie i zagraniczne jak również firmy makro i mikro działające na europejskim, amerykańskim oraz azjatyckim rynku.

 

Produkty oferowane przez naszą firmę spełniają najważniejsze i najbardziej prestiżowe normy jakości krajowe i międzynarodowe, w tym:

✓ ISO 7810: laminowane karty plastikowe o formacie 86x54 mm i grubości 0,76 mm
✓ ISO 7811: laminowane karty plastikowe magnetyczne, z paskiem LoCo lub HiCo
✓ ISO 14443: laminowane karty zbliżeniowe (RFID)
✓ ISO 7816: laminowane karty procesorowe, chipowe, stykowe

 

Cały czas dążymy do zwiększania kompetencji i staramy się, aby każdy produkt był wyjątkowym połączeniem najnowszych światowych trendów i nowoczesnej technologii. Działamy w oparciu o szerokie doświadczenie  pracowników a przede wszystkim naszych klientów.

Dzięki Państwa opiniom, uwagom i sugestiom jesteśmy w stanie wdrażać rozwiązania których najważniejszą cechą jest bardzo wysoka skuteczność.

 

Misją firmy Polskie Karty jest dostarczenie Państwu niezawodnych, efektywnych i nowoczesnych produktów z zakresu kart plastikowych, które poprzez wysoki standard jakości, precyzję, perfekcję wykonania, innowacyjność i wprowadzanie najnowszych rozwiązań nieustannie powiększają Państwa satysfakcję.

Nasza załoga

W naszym przedsięwzięciu biorą udział ludzie związani z firmą od samych początków jej istnienia. Towarzyszy nam ich oddanie, wiedza, doświadczenie i cenne umiejętności. W tej chwili Polskie Karty Sp. z o.o. zatrudnia 30 osób. Posiadamy nowoczesne, kompletne linie produkcyjne w pełni zautomatyzowane. Dlatego nasza załoga to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści, eksperci pracownicy kontroli jakości oraz najmilsi pracownicy obsługi klienta.

Certyfikaty i osiągnięcia

PARTNERZY

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

Wysoko stawiamy rzetelność i uczciwość wobec klientów i firm partnerskich. Dlatego nieprzerwalnie od 2009 uczestniczymy w programie "Rzetelna Firma", prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów.

 

Uczestniczymy w programie Firma Przyjazna Internautom

Uczestniczymy w programie Firma Przyjazna Internautom

Kolejny raz walczymy o tytuł Firmy Przyjaznej Internautom.

Kliknij w poniższy obrazek, aby obejrzeć naszą wizytówkę na portalu Firmy.net. Dziękujemy naszym Klientom za pozytywne opinie i referencje, cieszymy się, że możemy co roku podwyższać jakość usług i proponować coraz lepsze rozwiązania.

Polskie Karty Sp. z o.o. Kraków

Jesteśmy członkiem PSI - nr 49402

Jesteśmy członkiem PSI - nr 49402

W 2014 roku nasza drukarnia kart plastikowych dołączyła do Europejskiej Sieci artykułów promocyjnych (PSI). Cieszymy się, że jesteśmy w gronie sprawdzonych dostawców i dzięki temu możemy oferować naszym dystrybutorom najlepszej jakości produkty: laminowane karty plastikowe.

Nasze produkty były prezentowane na targach PSI w Düsseldorf

✓ 7-9 stycznia 2015 (stoisko 10H25)
✓ 13-15 stycznia 2016 (stoisko 11B20)
✓ 13-15 stycznia 2017 (stoisko 11B61)
✓ 9-11 stycznia 2018 (stoisko 9C14)

 

W 2019 roku można będzie nas znaleźć na stoisku 9G28.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Wspólnie z PIAP wspieramy działania mające na celu popularyzację artykułu reklamowego w sektorze działań marketingowych oraz kształtowaniu rozwoju rynku branży artykułów reklamowych. Izba jest wiarygodnym partnerem do współpracy z podobnymi organizacjami w Europie, przez co stwarza dogodne warunki do poszukiwania nowych rynków zbytu, poszerzania kontaktów handlowych i rozwoju. Misją stowarzyszenia jest partnerskie stymulowanie rozwoju branży artykułów reklamowych i tworzenie prawnych, organizacyjnych i ekonomicznych warunków dla efektywnego funkcjonowania podmiotów działających na tym rynku. Otrzymany przez naszą firmę certyfikat PIAP jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, rzetelności oraz wiarygodności naszej firmy.

DOTACJE EU

2011 rok

2011 rok

Wzrost konkurencyjności firmy Polskie Karty poprzez zakup maszyn do działów druku,laminacji i personalizacji kart plastikowych.

Projekt: Małopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2007-2013; Działanie: 2.1: Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw.

2009 rok

2009 rok

Udział w targach "Innowacje dla Małopolski" przy dofinansowaniu ze środków funduszy Unii Europejskiej. Program: Operacyjny Kapitał Ludzki.

2008 rok

2008 rok

Wzrost konkurencyjności firmy Polskie Karty poprzez zakup maszyny do wykrawania kart plastikowych i drukarek do personalizacji kart.