Email:
  • producent kart plastikowych
  • gift cards supplier
  • plastikkarten drucken
  • fabricant de cartes en plastique

O FIRMIE

Nasza firma powstała w 1995 roku i rozpoczęła swoją działalność jako drukarnia offsetowa. Do grudnia 2016 roku wyprodukowaliśmy ponad 70 milionów kart.

 

Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów kart plastikowych w Polsce i Europie. W 2013 roku otrzymaliśmy tytuł "Lider Rynku" oraz Eurolider w kategorii najlepszy produkt – karty plastikowe. W kwietniu 2011 roku wzbogaciliśmy park maszynowy dzięki czemu uzyskaliśmy nieograniczone możliwości techniczno - graficzne w skali światowej. Nasza drukarnia kart plastikowych uzyskała potencjał produkcyjny 3 milionów kart miesięcznie.

 

W październiku 2017 firma Polskie Karty uruchomiła nową linię produkcyjną.

Zdjęcie z otwarcia nowej linii produkcyjnej w 2017Nowa linia oznacza szybszy druk offsetowy, sitodruk oraz wykrawanie. W rezultacie firma jest gotowa, aby produkować jeszcze więcej kart w ciągu miesiąca.

 

Naszymi klientami są firmy i koncerny polskie i zagraniczne jak również firmy makro i mikro działające na europejskim, amerykańskim oraz azjatyckim rynku.

 

Produkty oferowane przez naszą firmę spełniają najważniejsze i najbardziej prestiżowe normy jakości krajowe i międzynarodowe, w tym:

✓ ISO 7810: laminowane karty plastikowe o formacie 86x54 mm i grubości 0,76 mm
✓ ISO 7811: laminowane karty plastikowe magnetyczne, z paskiem LoCo lub HiCo
✓ ISO 14443: laminowane karty zbliżeniowe (RFID)
✓ ISO 7816: laminowane karty procesorowe, chipowe, stykowe

 

Cały czas dążymy do zwiększania kompetencji i staramy się, aby każdy produkt był wyjątkowym połączeniem najnowszych światowych trendów i nowoczesnej technologii. Działamy w oparciu o szerokie doświadczenie  pracowników a przede wszystkim naszych klientów.

Dzięki Państwa opiniom, uwagom i sugestiom jesteśmy w stanie wdrażać rozwiązania których najważniejszą cechą jest bardzo wysoka skuteczność.

 

Misją firmy Polskie Karty jest dostarczenie Państwu niezawodnych, efektywnych i nowoczesnych produktów z zakresu kart plastikowych, które poprzez wysoki standard jakości, precyzję, perfekcję wykonania, innowacyjność i wprowadzanie najnowszych rozwiązań nieustannie powiększają Państwa satysfakcję.

Nasza załoga

W naszym przedsięwzięciu biorą udział ludzie związani z firmą od samych początków jej istnienia. Towarzyszy nam ich oddanie, wiedza, doświadczenie i cenne umiejętności. W tej chwili Polskie Karty Sp. z o.o. zatrudnia 30 osób. Posiadamy nowoczesne, kompletne linie produkcyjne w pełni zautomatyzowane. Dlatego nasza załoga to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści, eksperci pracownicy kontroli jakości oraz najmilsi pracownicy obsługi klienta.

Certyfikaty i osiągnięcia

PARTNERZY

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

Wysoko stawiamy rzetelność i uczciwość wobec klientów i firm partnerskich. Dlatego nieprzerwalnie od 2009 uczestniczymy w programie "Rzetelna Firma", prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów.

 

Uczestniczymy w programie Firma Przyjazna Internautom

Uczestniczymy w programie Firma Przyjazna Internautom

Kolejny raz walczymy o tytuł Firmy Przyjaznej Internautom.

Kliknij w poniższy obrazek, aby obejrzeć naszą wizytówkę na portalu Firmy.net. Dziękujemy naszym Klientom za pozytywne opinie i referencje, cieszymy się, że możemy co roku podwyższać jakość usług i proponować coraz lepsze rozwiązania.

Polskie Karty Sp. z o.o. Kraków

Jesteśmy członkiem PSI - nr 49402

Jesteśmy członkiem PSI - nr 49402

W 2014 roku nasza drukarnia kart plastikowych dołączyła do Europejskiej Sieci artykułów promocyjnych (PSI). Cieszymy się, że jesteśmy w gronie sprawdzonych dostawców i dzięki temu możemy oferować naszym dystrybutorom najlepszej jakości produkty: laminowane karty plastikowe.

Nasze produkty były prezentowane na targach PSI w Düsseldorf

✓ 7-9 stycznia 2015 (stoisko 10H25)
✓ 13-15 stycznia 2016 (stoisko 11B20)
✓ 13-15 stycznia 2017 (stoisko 11B61)
✓ 9-11 stycznia 2018 (stoisko 9C14)

 

W 2019 roku można będzie nas znaleźć na stoisku 9G28.

DOTACJE EU

2011 rok

2011 rok

Wzrost konkurencyjności firmy Polskie Karty poprzez zakup maszyn do działów druku,laminacji i personalizacji kart plastikowych.

Projekt: Małopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2007-2013; Działanie: 2.1: Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw.

2009 rok

2009 rok

Udział w targach "Innowacje dla Małopolski" przy dofinansowaniu ze środków funduszy Unii Europejskiej. Program: Operacyjny Kapitał Ludzki.

2008 rok

2008 rok

Wzrost konkurencyjności firmy Polskie Karty poprzez zakup maszyny do wykrawania kart plastikowych i drukarek do personalizacji kart.