plastikowe identyfikatory dla pracowników

Identyfikatory plastikowe dla pracowników

Trwałe, praktyczne, funkcjonalne. Usprawniają identyfikację pracowników na terenie firmy lub organizacji, w której zainstalowany został system kontroli czasu i dostępu. PVC – materiał z którego są wykonane, zapewnia im wysoką trwałość. Laminat, którym są najczęściej pokryte, zabezpiecza nadruk przed starciem. Profesjonalny projekt zapewniają im elegancki wygląd. A dzięki personalizacji – nadruku na identyfikatorze numeru, nazwiska, lub nawet zdjęcia – każdy identyfikator będzie przypisana tylko do jednego pracownika. Drukujemy wysokiej jakości plastikowe identyfikatory dla pracowników.

Zastosowanie identyfikatorów

Identyfikator dla pracowników mają szerokie zastosowanie w firmach produkcyjnych, szkołach, urzędach, szpitalach, elektrowniach. Pozwala m. in. na:
– rejestrację czasu pracy pracownika,
– szybki (i rejestrowany) dostęp do pomieszczeń służbowych,
– możliwość zablokowania karty/usunięcia z systemu,
– możliwość wielokrotnego kodowania informacji (przypisania do istniejącej karty nowego pracownika),
– personalizowany wygląd identyfikatora (zdjęcie, imię i nazwisko, numer karty).

Technologie i opcje druku identyfikatorów dla pracowników

Do produkcji identyfikatorów wykorzystuje się wiele technologii, w zależności wymagań projektu.

 • PVC – materiał z którego produkujemy identyfikatory charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest odporny na działanie wielu rozpuszczalników, doskonale się na nim drukuje.
 • CMYK to określenie zestawu czterech głównych kolorów farb drukarskich powszechnie stosowanych w poligrafii. System CMYK zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów projektu i wykonanie bardzo precyzyjnych nadruków.
 • Hot-stamping – to metoda druku na gorąco stosowana do wykonania personalizowanych nadruków.

Wytłaczaniem, lakierowanie, laminacja, wgrzewanie w kartę, … podczas produkcji identyfikatorów stosujemy wiele technologii druku aby wykonać wymagany projekt. W razie potrzeby zabezpieczenia identyfikatorów przed podrobieniem, można zabezpieczyć je mikrodrukiem, 'niewidzialnym’ drukiem UV, lub hologramem.

personalizowany identyfikator dla pracownika

Identyfikatory z personalizacją

Bazowy projekt nadrukowany na identyfikatorach zapewnia im elegancki wygląd, spójny z wizualną identyfikacją firmy. Natomiast dzięki personalizacji, każdy identyfikator będzie przypisany tylko do pracownika, który się nim posługuje. Proces personalizacji polega na nadrukowaniu na identyfikatorach unikalnych, zmiennych danych, mogą to być np.:

 • numer – każdy identyfikator będzie miał osobny numer
 • imię i nazwisko
 • stanowisko
 • zdjęcie
 • kod kreskowy – każdy identyfikator może mieć ten sam, lub unikalny kod
 • kod QR – podobnie, każdy identyfikator może mieć swój własny kod

Personalizację można wykonać również w dowolnej kombinacji. Identyfikator może mieć nadrukowany numer i kody QR. Imię, nazwisko, zdjęcie i pasek do podpisu. Imię i nazwisko wraz ze zdjęciem i modułem MiFare etc.

Identyfikatory dla pracowników z funkcją zbliżeniową

Aby identyfikatory współpracowały z zainstalowanym w firmie systemem kontroli czasu i dostępu, muszą być wyposażone w moduł zbliżeniowy, odpowiednio dobrany do posiadanego systemu.
Moduły te dają identyfikatorom dwie główne możliwości – komunikację się z systemem dostępu, a także możliwość zapisania na nich danych. Na modułach zbliżeniowych najczęściej zapisuje się kod unikalny dla każdego identyfikatora, lub dane użytkownika.

Produkujemy identyfikatory z wieloma popularnymi obecnie modułami zbliżeniowymi – Unique EM 4100, Mifare Classic 1 KB, Mifare Ultralight, Hitag … Moduły te różnią się częstotliwością pracy, pojemnością pamięci, lub stosowanymi zabezpieczeniami. Należy je dobrać odpowiednio do posiadanego systemu. Więcej o modułach zbliżeniowych.

niezbędne akcesoria do identyfikatorów dla pracowników

Akcesoria do identyfikatorów

Wykonując identyfikatory dla pracowników w naszej firmie, możesz zamówić je wraz z niezbędnymi dodatkami:

 • smycze sublimacyjne z metalowym karabińczykiem (na smyczach tych możemy również wykonać dodatkowe nadruki)
 • holdery przezroczyste z dziurką, mocowane na magnesy, żabki lub przypinane na agrafkę.
 • silikonowe pętelki lub linki stalowe.

Nadruk CMYK, personalizacja i moduły zbliżeniowe to podstawowe elementy produkcji identyfikatorów. Paski do podpisu, otwory i dziurki, paski magnetyczne, identyfikatory w nietypowych kształtach, a nawet wykonane na ekologicznym PVC – produkujemy identyfikatory które wymagają nawet egzotycznych i trudnych funkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą druku identyfikatorów plastikowych i do kontaktu. By poznać wstępny koszt produkcji identyfikatorów dla pracowników, skorzystaj z formularza wyceny, podając wymaganą ilość (min. 200szt), kolorystykę nadruku (CMYK/PANTONE), rodzaj personalizacji i typ modułu zbliżeniowego.