na kartach

opcja wykonania – nadruk

opcja
wykonania

Nadruk na kartach plastikowych

Nasza firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju kart, w tym również w wariancie spersonalizowanym z nadrukiem według wytycznych Klienta.

NADRUK NA KARTACH PLASTIKOWYCH

Plastikowe karty z nadrukiem cechują się wyjątkowością oraz wysoką trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Można je dowolnie zaprojektować – w zależności od potrzeb i gustu klienta. Mogą stanowić element identyfikacyjny, a ich unikatowy nadruk może być zarówno praktycznym, jak i atrakcyjnym dodatkiem. Ponadto wykorzystana technika nanoszenia grafiki pozwala dostosować wygląd plastikowych plakietek do wizerunku działalności. Nasza firma oferuje różnorodne rodzaje, które umożliwiają ciekawe zareklamować np. wykonywane usługi czy też samo przedsiębiorstwo.

Karty plastikowe z nadrukiem

Co wyróżnia ten typ? Przede wszystkim wszechstronne zastosowanie. Jest kilka modeli, a najpopularniejsze z nich wykorzystuje się w kampaniach marketingowo-sprzedażowych. Spośród oferowanych przez naszą firmę produktów, warto wymienić:

  • karty rabatowe (najczęściej z rabatem procentowym lub z ograniczeniami czasowymi),
  • – karty stałego klienta (cechujące się nadrukiem spójnym z identyfikacją wizualną marki, często wykonywane w formacie karty bankomatowej),
  • – lojalnościowe (tzw. lojalnościówki),
  • karty magnetyczne (oprócz druku na plastiku karty wzbogacone są także o część magnesową – pasek),
  • identyfikatory plastikowe (w tym identyfikatory na okaziciela).
  • karty RFID z nadrukiem (wyposażone dodatkowo w bezstykowy moduł zbliżeniowy)
  • – wizytówki plastikowe (stanowiące doskonałą formę wyróżnienia się spośród wizytówek papierowych)

Każda z oferowanych plakietek z tworzyw sztucznych, pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, przyciągając klienta do danego sklepu. Z naszego doświadczenia wynika, że niezwykle istotny jest też wybór odpowiedniego projektu graficznego. Ważne, by ten łączył w sobie z jednej strony to, co definiuje markę, z tym, co podoba się odbiorcom. Tym samym oferowany produkt może bardziej przypaść do gustu klientom, ponieważ druk na tworzywach sztucznych jest bardzo precyzyjny. Co może bezpośrednio wpłynąć na wyniki sprzedażowe przedsiębiorstwa.

Druk na plastiku – czym się kierować przy jego wyborze?

polskiekarty.pl z przyjemnością pomoże dobrać odpowiedni nadruk na kartach plastikowych, ponieważ nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę na temat oferowanych usług. Mimo tego na samym początku warto jednak postawić sobie kilka pytań ułatwiających podjęcie decyzji. Po pierwsze dobrze jest uświadomić sobie, jaką potrzebę ma wypełnić odpowiednio przygotowany egzemplarz. Czy ma spełniać rolę identyfikacyjną, marketingową czy inną? I to właśnie od tego, co firma chce osiągnąć, w dużej mierze będzie zależał ostateczny wygląd plakietki.

Drugą kwestią jest stopień zaawansowania projektu graficznego karty. W teorii każdy pomysł artystyczny można zrealizować, jednakże zbyt skomplikowany druk na tworzywach sztucznych pociągnie za sobą bardzo duże koszty, a czasami nawet może okazać się niewypałem. Na przykład maszyny drukarskie często nie radzą sobie z gradientem, niszcząc tym samym całe założenia projektowe. Dlatego czasami warto postawić na prostotę i minimalizm. Plusami tych rozwiązań są mniejsze koszty, a także większa rozpoznawalność plastikowych emblematów wśród klientów.

Jeszcze przed złożeniem zamówienia na karty plastikowe z nadrukiem dobrze jest pomyśleć o wyborze dodatkowych elementów. Warto zastanowić się, co oprócz rysunku, logo czy fotografii powinno się tam znaleźć (np. tekst) i w jakiej konfiguracji z grafiką. Ponadto należy ustalić, czy druk na plastiku ma być w wykonaniu jednostronnym, czy też dwustronnym. Jednak najważniejsze jest to, że personalizowane plastikowe karty – oprócz ładnego wyglądu – muszą być też czytelne, żeby nikt nie miał wątpliwości, jakie jest ich przeznaczenie. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z propozycją naszej firmy. Ponadto oferujemy pomoc w momencie pojawienia się wątpliwości. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego lub internetowego!

Opcje wykonania
Pamięć chip
Zdrapka
Nadruk na kartach plastikowych
Zapach (np. kawy)
Moduł zbliżeniowy
Lakier wybiórczy błyszczący lub matowy
Breloczki do odłamania
Materiał kolorowy
Materiał przeźroczysty
Nietypowe kształty i rozmiary
Otwory / dziurki
Kod kreskowy
Embossing (tłoczenie)
Druk widoczny w UV / IR
Laminat kart plastikowych
Hologram
Pasek magnetyczny
Miejsce na podpis / pasek do podpisu
Materiał ekologiczny
Podkłady metaliczne